Skip to content
 

Copter Race 2017

Уперше в Дніпрі 23 та 24 вересня 2017 року відбувся етап Кубка Світу з дрон-рейсингу — «Noosphere Race Cup», ці спортивні змагання пройшли в межах щорічного спортивного заходу — «Copter Race». Кращі пілоти України та зарубіжних країн взяли участь у найбільшій гонці року, щоб здобути право на участь у Кубку Світу.

Такий бій не можливо було пропустити, отже Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара був представлений на цих змаганнях командою Кафедри космічних інформаційних технологій, та не лише пілотами — а також і волонтерами, які допомагали організаторам заходу.

Змагання проводились, як для професіоналів — це Чемпіонат України та Етап Кубку Світу в класі F3U для FPV-пристроїв, що керуються від першої особи, так і для аматорів — це Fan Copter League та Free Style.

Саме в класі Fan Copter League взяли участь у змаганнях студенти групи ТЛ‑17м‑2. Квадрокоптер власноруч складали та налаштовували Легенкова Людмила, Шпетний Богдан, Пахомов Єлисей, Юрков Богдан. Безпосередньо взяли участь у змаганнях як пілоти Шпетний Богдан, Вороновський Дмитро, Стешенко Руслан, Пахомов Єлисей.

Допомагали організаторам «Copter Race 2017» Кабакова Марія, Пахвицевич Анастасія, Жевжик Юлія, Черкашин Микола, Юрков Богдан, а також завідувач кафедри Ткачов Юрій, доцент Сазанішвілі Зоя.

Кафедра Космічних інформаційних технологій висловлює щиру подяку Інжиніринговій школі Ноосфери при ДНУ за консультаційну та технічну підтримку наших студентів під час підготовки до змагань, а також особисто керівнику школи Буланій Тетяні.