Skip to content
 

Новая специальность на физ-техе!!!

Кафедра безпеки життєдіяльності відзначає радісну та довгоочікувану подію – відкриття спеціальності 183 Технології захисту навколишнього середовища.

Маючи досвід підготовки фахівців в сфері охорони навколишнього середовища, викладацький склад кафедри доклав значних зусиль для розробки оригінальної освітньої програми «Інженерні та космічні технології захисту навколишнього середовища», котра передбачає вивчення цікавих та непересічних дисциплін:

-         організація та управління в природоохоронній діяльності;

-         супутникові системи оцінки стану довкілля;

-         космічні технології в охороні довкілля;

-         ноксологія;

-         урбоекологія;

-         міські та промислові очисні споруди;

-         рециклінг промислових відходів та космічного сміття;

-         термічні методи відновлення енергії відходів;

-         ремедіація забруднених територій;

-         токсикологія товарів споживання.

Випускники кафедри матимуть можливість не тільки вивчати сучасні наземні технології захисту навколишнього середовища, а і опанувати актуальні сьогодні методи космічного моніторингу, що застосовуються за кордоном та впроваджуються в Україні. Технології захисту навколоземного простору – безперечний погляд у майбутнє, адже накопичене навколо планети Земля космічне сміття створило гостру екологічну проблему міжнародного рівня і професіонали космічних держав, до складу яких входить і Україна, розробляють новітні методи її вирішення.

Кафедра має достатній науковий та практичний потенціал, а викладацький склад – заряд наснаги і бадьорості та почуття щирості і любові до своїх майбутніх студентів.