Студентська рада Фізико-технічного факультету — саме вона робить життя наших студентів яскравим, цікавим і наповненим важливими подіями.

Отже, чим же таким важливим займається Студентська рада ФТФ?

Ми створені для того, щоб організовувати дозвілля студентів, влаштовувати незабутні свята й заходи високого рівня, здійснювати щорічні традиційні поїздки з факультетом, нести користь оточуючим, проводячи безліч соціальних акцій і благодійних вечорів, а так само захищати права студентів і допомагати їм у навчанні, творчості або в будь-якому іншому вигляді розвитку. Ми хочемо вдосконалювати наш факультет і запалювати вогонь в очах кожного істинного студента Фізтеху!

Для того, щоб краще взаємодіяти зі студентами до складу Студентської ради входять комітети, які займаються своєю діяльністю незалежно від інших.

Для першокурсників важливою інформацією буде те, що буквально з перших днів навчання в університеті вони можуть взяти участь (і навіть стати одними з організаторів) таких заходів як «День першокурсника», який є важливим етапом у знайомстві з факультетом та іншими студентами; «Кубок Ректора» -змагання факультетів, а також «Міс і Містер ФТФ» — конкурс талантів, інтелекту та краси, завдяки якому ви нарешті зможете розкрити весь ваш потенціал і показати на що ви здатні не тільки факультету, а всьому університету, адже цей конкурс організовується на такому рівні складності, як «Міс і Містер ДНУ».

Помітно, як багато творчості в такому суспільстві, де, здавалося б, є місце тільки для складних розрахунків і фізики. Але все ж наука стоїть на першому місці, так що ти зможеш проявити свої інтелектуальні здібності в конкурсі «Що? Де? Коли?», дізнаєшся багато цікавого на фестивалі робототехніки та екскурсіях в «Інтерпайп» і «Аерокосмічний центр», а можливо навіть прочитаєш свою доповідь на щорічній конференції «Людина і космос».

Звичайно ж, займаючись багатьма справами ми не забуваємо про спорт і беремо участь у спортивних змагання, як факультету, так і всього університету. Також зовсім недавно популярність отримав кіберспорт і в ньому наші студенти однозначно найкращі.

І останнім, але не за важливістю, що становить студентська ради є соціальна діяльність та благодійність. Ми весь час намагаємося вдосконалювати наш світ і тому спрямовуємо наші знання і вміння на допомогу нужденним і поліпшення їхнього життя.

На виручені гроші на благодійних вечорах і ярмарках ми купуємо подарунки та необхідні речі для дітей позбавлених батьків, і тваринам в притулках яким потрібна наша допомога.