Голова студентської ради ФТФ
Орішечок Анастасія

Старший наставник для всіх студентів ФТФ та голова команди студентської ради факультету. Під її контролем робота всіх комітетів факультету. Кожен студент може звернутися за допомогою до голови й отримати відповіді на будь-які свої питання.

Заступник голови
Стояк Яна

Заступник — права рука голови студентської ради. Ця людина, за необхідності, замінює голову на зборах, старостатах, веде роботи з комітетами, старостами і студентами.

Секретар
Сукачевський Володимир

Кожному голові потрібен помічник — секретар! Ця людина допомагає з документацією, рішенням деяких питань. Секретар нашого факультету допомагає голові студентської ради з організацією старостатів і важливих зборів ради, займається важливими документами і розсилає їх в потрібні руки.

ФТФ блог
Клименко Олексій

ФТФ Блоги — це та частина життя Фізтеху, в якій ви можете побачити все, починаючи від простого життя студента, до наукових досягнень факультету. В нашій команді на кожному заході присутні, як і відеооператори, так і фотографи, що регулярно дарують нам незабутні моменти з будь-якої події. Наша команда чекає фотографів, монтажерів та операторів. Побачив себе в цьому переліку? Тоді наші двері відчинені саме для тебе.

Комітет організації і постановки виступів
Токарєв Дмитро

Комітет організації та постановки виступів приносить в будь-який виступ або подію живу іскру. Саме у цьому комітеті ви зможете розвинути або знайти свої творчі здібності. Якщо ти танцюєш, співаєш, володієш акторською грою або в тебе добре поставлена дикція – приходь у цей комітет.

Комітет по роботі з абітурієнтами
Даньків Іван

Комітет по роботі з абітурієнтами — це саме ті люди, які допомагають всім, хто не визначився з місцем вступу. Поїздки до шкіл і в коледжі, які допоможуть залучити до нас більше студентів, так само розвивають ваші комунікаційні здібності.

Спортивний комітет
Короп Олександр

Спортивний комітет розвивався протягом довгих років і досяг значних успіхів. Регулярні перемоги у спортивних заходах університету, здорова конкуренція на власному факультеті, велика кількість дисциплін і приємна команда. Саме це чекає на тебе у цьому комітеті.

Соціальний комітет
Капштик Наталія

Що таке соціальний комітет? Соціальний комітет — душа факультету, і люди в ньому з безмежними душами. Наші студенти регулярно відвідують притулки для тварин, збирають кошти на допомогу дитячим будинкам, проводять благодійні ярмарки та навіть збирають пластик на переробку. Якщо ти цікавишся цим та хочеш допомагати оточуючим — тобі сюди.

Прес-служба
Курносова Світлана

Хто першим розповість тобі про цікаві події твого факультету та загалом вузу? Хто тримає руку на пульсі усіх важливих новин про навчання і не тільки? Звичайно ж прес-служба! І хоча ми не філологи, це не відміняє факту що у нас працюють справжні майстри слова.

Науковий комітет
Науменко Віталій

Не обов’язково бути розумним, як Ейнштейн, щоб приєднатися до наукового комітету! Маєш жагу до знань та інших прикольних та розумних штук? У нас на тебе чекають найрізноманітніші наукові та пізнавальні івенти! Адже бути розумним круто, тож будь крутим!

Культмасовий комітет
Полосухіна Ліна

Чутки про заходи ФТФ ходять далеко за межами факультету, і не дарма. Найгучніші, найяскравіші і незабутні заходи — невід’ємна частина ФТФ. Маєш море божевільних і крутих ідей? Тоді культурно-масовий комітет саме для тебе. Переконайся, що організовувати, творити і втілювати в життя свої ідеї не менш цікаво, ніж запалювати на наших тусах.