Нова освітня програма

У 2019 році Міністерстом освіти і науки України надало ДНУ ліцензію на провадження освітньої діяльності за спеціальністю 183 Технології захисту навколишнього середовища за новою освітньою програмою “Екоаналітика та техногенна безпека”.

Умови вступу: сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання з предметів: українська мова, математика, а також за вибором сертифікат із фізики або біології або географії або хімії або історії України або іноземної мови

При навчанні за цією освітньою програмою студенти познайомляться із новітніми технологіями очищення газових потоків, поверхневих, стічних вод, питної води, утилізації відходів. Наші фахівці доступно пояснюють суть фізико-хімічних процесів інженерних технологій захисту довкілля, що застосовуються в Україні і за кордоном.

Системи отримання енергії із відходів

Системи очищення питної води

Випускники кафедри матимуть можливість не тільки вивчати сучасні наземні технології захисту навколишнього середовища, а і опанувати актуальні сьогодні методи космічного моніторингу, що застосовуються за кордоном та впроваджуються в Україні. Технології захисту навколоземного простору – безперечний погляд у майбутнє, адже накопичене навколо планети Земля космічне сміття створило гостру екологічну проблему міжнародного рівня і професіонали космічних держав, до складу яких входить і Україна, розробляють новітні методи її вирішення.

Сьогодні у світі активно впроваджуються автоматизовані наземні та космічні системи екологічного моніторингу. Кафедра, пояснюючи технологічні аспекти та способи організації роботи новітніх екотехнологій моніторингу, проводить якісну підготовку з питань інформаційного забезпечення систем збирання інформації, комп’ютерного моделювання та прогнозування, обробки космічних знімків.

Крім цього, студенти отримають фахові знання з питань екобезпеки товарів споживання, екотехнологій захисту міських систем, екотехнологій в оздобленні інтер’єрів.

Екотехнології в оздобленні інтер’єрів

Екотехнології в оздобленні інтер’єрів

Для вдосконалення фахових навичок студентів кафедра використовує власні лабораторії, а також лабораторії і виставкові зали фізико-технічного, хімічного та біолого-екологічного факультетів ДНУ, співпрацює з промисловими підприємствами та науковими центрами міста і області.

Маючи досвід підготовки фахівців в сфері охорони навколишнього середовища, викладацький склад кафедри пропонує вивчення цікавих та непересічних дисциплін:

  • організація та управління в природоохоронній діяльності;
  • екоаналітика;
  • екоаудит;
  • моніторинг навколишнього середовища;
  • урбоекологія;
  • питна вода: якісні показники та очищення;
  • екобезпека рекреаційних зон;
  • термічні методи відновлення енергії відходів;
  • екотехнології в оздобленні інтер’єрів;
  • екотектура екстер’єрів .

Кафедра має високий науковий та практичний потенціал, а викладацький склад – заряд наснаги і бадьорості та почуття щирості і любові до своїх майбутніх студентів. Щиро запрошуємо на навчання на кафедрі Безпеки життєдіяльності!
Із питаннями звертайтесь: e-mail: LLevi@ukr.net, тел. 0963717129. Із задоволенням спілкуємось із абітурієнтами, батьками, родичами. Консультуємо з питань вступу. Робимо аналітику вступу за балами ЗНО.