Кафедра ракетно-космічних та інноваційних технологій для тих, хто мріє знати про космос та новітні технології, — це місце, де ти зможеш реалізувати свій творчий потенціал, найсміливіші ідеї та одержати знання, які допоможуть тобі стати конкурентоздатним фахівцем у галузі ракетно-космічних технологій, машинобудування, матеріалознавства. З нами ти зможеш пізнати науку застосування інформаційних технологій у проектуванні та виробництві ракетних та космічних комплексів, опанувати новітні технології та методи розробки інноваційної техніки для машинобудування та космосу, вивчати проєктування та конструювання ракет-носіїв, космічних літальних апаратів, навчитися організації і управлінню високотехнологічними виробництвами, проектуванню обладнання і оснащення, дізнатись, як створювати матеріали й досліджувати їх властивості.

Вступивши на освітні програми нашої кафедри, ти отримаєш не тільки якісну освіту, але й можливість працювати з відомими вченими та експертами у галузі механічної інженерії — космічних технологій, матеріалознавства, машинобудування, що дозволить тобі розвиватися та займати провідні позиції у майбутньому. Будь з нами, здійснюй мрії та допомагай змінювати світ!

Освітньо-професійні програми першого бакалаврського рівня

Мета кафедри ракетно-космічних та інноваційних технологій — підготовка висококваліфікованих фахівців, які є конкурентоспроможними під час працевлаштування в галузі механічної інженерії, здатних комплексно, з урахуванням діяльності в ринкових умовах, забезпечувати ефективну розробку й застосування технічних систем. Ми готуємо студентів до роботи на відповідальних посадах у науково-дослідних та виробничих компаніях, забезпечуємо їм перспективи достойної роботи, ще й високу заробітну плату та можливість кар’єрного зростання. Для досягнення цієї мети ми зосереджуємось на розробці та вдосконаленні освітніх програм, проведенні досліджень та впровадженні нових технологій в ракетно-космічної техніці, машинобудуванні, матеріалознавстві та інших суміжних галузях. Ми прагнемо забезпечити нашим студентам високу якість навчання та практичну підготовку, щоб вони були впевнені в своїй здатності досягти успіху в кар’єрі.

Освітньо-професійні програми другого магістерського рівня

Завдяки висококваліфікованому колективу викладачів та розвинутій науково-дослідній роботі, студенти можуть отримати актуальні знання та навички, необхідні для успішної професійної діяльності. Повний цикл навчання, різні рівні освіти та перспективи працевлаштування роблять кафедру ракетно-космічних та інноваційних технологій привабливим місцем для навчання та початку розвитку кар’єри. Якщо ви цікавитесь механічною інженерією та мрієте про кар’єру у цій галузі, то кафедра ракетно-космічних та інноваційних технологій ста відмінним вибором для вас.

Освітні програми третього освітньо-наукового рівня

Науково-дослідна робота кафедри ракетно-космічних та інноваційних технологій спрямована на створення нових і розвиток наявних технологій, створення безпечних та ефективних технічних систем, що має велике значення для розвитку промисловості. Науково-дослідна робота кафедри підвищує науковий рівень викладачів та студентів, залучає їх до активної дослідницької діяльності, сприяє створенню нових наукових напрямків та розв’язанню актуальних наукових проблем. Вона є важливим елементом розвитку галузі, забезпечує зміцнення національної безпеки та конкурентоспроможності національної економіки, а також сприяє формуванню кваліфікованих наукових кадрів. Приєднуйся до нашої команди, щоб розвивати космічну галузь разом!

  • Розробка технологій виробництва деталей, агрегатів та виробів ракетно-космічної і авіаційної техніки із застосуванням інноваційних та адитивних технологій.
  • Вивчення наукових основ синтезу ефективних конструктивно-технологічних рішень у комп’ютерно-інтегрованих середовищах.
  • Розробка та вдосконалення інформаційних та комп’ютерно-інтегрованих технологій для проектування та розрахунку параметрів нової техніки.
  • Розробка та вдосконалення методів випробувань та діагностики ракетно-космічних та авіаційних виробів.
  • Організація та управління високотехнологічними виробництвами з використанням інформаційних технологій.
  • Проектування обладнання та оснащення для виробництва ракетно-космічних та авіаційних виробів.
  • Вивчення методів та засобів контролю технічного стану ракетно-космічних та авіаційних виробів для забезпечення їх надійності та безпеки експлуатації.
  • Вивчення властивостей та використання металевих, неметалевих, композиційних, еластомерних, керамічних та інших матеріалів для виробництва ракетно-космічних та авіаційних виробів для екстремальних умов експлуатації.
  • Розробка та вдосконалення методів організації та управління високотехнологічними виробництвами для забезпечення ефективності та якості виробів.
  • Розробка та проектування обладнання та оснащення для виробництва ракетно-космічних та авіаційних виробів з використанням інноваційних технологій та матеріалів.