Прикладна механіка

Опис

Шукаєш захоплюючу та перспективну освітню програму, яка об’єднує в собі сучасні технології та механічну інженерію? Тоді інжиніринг механотронних і робототехнічних систем – саме те, що тобі потрібно!

Інжиніринг механотронних і робототехнічних систем – це динамічна та перспективна освітня програма, яка дозволяє створювати та вдосконалювати сучасні робототехнічні та мехатронні системи для різноманітних галузей.

Ваша майбутня професія включає в себе роботу зі складними системами та компонентами, які вимагають глибокого розуміння фізики, математики та інженерії. Ваші знання та навички дозволять вам проектувати, моделювати та тестувати нові технології, які забезпечують безпечність, надійність та ефективність робототехнічних та мехатронних систем.

Після отримання диплому ви матимете безліч можливостей для розвитку кар’єри в галузях автоматизації виробництва, розробки нових робототехнічних технологій та техніки, медичної роботи, просторових досліджень та багатьох інших галузях, де застосовуються мехатронні та робототехнічні системи.

Приєднуйтесь до рядів наших випускників, які успішно працюють в галузі робототехніки та мехатроніки, та станьте експертом.

Додаткова інформація

Освітня програма

Прикладна механіка

Спеціальність

Галузь знань

Освітній рівень

Основа вступу

,

Форма навчання

Денна

Кафедра

Вам також може сподобатися…