Наші студенти долучилися до хакатону NASA Space Apps Challenge 2022!
У період з 01.10.22 по 03.10.2022 студенти та викладачі кафедри радіоелектронної автоматики взяли участь у щорічному хакатоні NASA Space Apps Challenge 2022, де науковці з усього світу мають можливість представити свою ідею серед однодумців. На відміну від попередніх, цьогорічний захід проводився у форматі “онлайн”, але це не стало перешкодою для наших винахідників!
![](https://fti.dp.ua/drea/wp-content/uploads/sites/8/2022/10/photo_2022-10-06_20-39-03-1080x608.jpg)
Команда VR-Tour пам’ятає про “студентську ракету”! Що це? Це проєкт, де молоді фахівці мають змогу самостійно конструювати, проєктувати та запускати ракети малих розмірів, що летять на низьких около-земних орбітах. Враховуючи актуальність роботи у дистанційному режимі, команда запропонувала додаток, який дозволить новим студентам ( абітурієнтам) спробувати себе у всебічних галузях, що опановується при створенні ракетної техніки. Тому, Ви зможете спробувати себе в ролі інженера- електроніка, інженера-балістика, пінженера-програміста, спеціаліста з кібербезпеки та не тільки, маючи можливість віртуальної подорожі по лабораторіях проекту студентська ракета!
Склад команди: Клименко Олексій( ТК-21м-1), Почитаєв Сергій ( ТК-22-1) та студенти Дніпровського ракетно-космічного коледжу Конько Віталій, Капшук Олексій.
Ментори :
доц. кафедри радіоелектронної автоматики Клименко Світлана, ст.викл. кафедри радіоелектронної автоматики
Астахов Дмитро
Викладач фахового коледжу Блат Ольга
Викладач фахового коледжу Лазарева Юлія
Команда Atomic Preventers
![](https://fti.dp.ua/drea/wp-content/uploads/sites/8/2022/10/photo_2022-10-06_09-27-12-3-1080x607.jpg)
Команда Atomic Preventers вкрай стурбована радіаційною погрозою, що вже тривалий час повисає над Землею. Через це, аби запобігти потенційним техногенним катастрофам, а також виявити вже існуючі загрози, команда розробила багатофункціональний додаток, який в форматі реального часу надає данні про сейсмічну активність, положення тектонічних пліт та місця розташування АЕС, рівень радіації у кожному куточці планети.
Склад команди: Лобанов Михайло (ТК-20-1), Деніс Шаталін.
Ментори:
Аспірант кафедри радіоелектронної автоматики Димченко Артем
Доцент кафедри радіоелектронної автоматики Клименко Світлана
![](https://fti.dp.ua/drea/wp-content/uploads/sites/8/2022/10/photo_2022-10-06_21-04-18-1080x607.jpg)
![](https://fti.dp.ua/drea/wp-content/uploads/sites/8/2022/10/photo_2022-10-06_21-04-24-1080x607.jpg)
Михайло Лобанов
![](https://fti.dp.ua/drea/wp-content/uploads/sites/8/2022/10/photo_2022-10-06_09-27-12-2-1080x689.jpg)
Наприкінці хакатону всі учасники отримали сертифікат про участь у заході.